نمایندگی تعمیرات و تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران | آی بک امداد

تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

بهترین دستگاه سرمایش قطعا کولر گازی است اما نباید فراموش کنید که احتمال خرابی این وسیله برقی و بروز انواع مشکلات چون سرد نکردن محیط، یکسره کار کردن کمپرسور، نشت گاز در دستگاه، خاموش شدن ناگهانی کولر گازی و… وجود دارد که این برای تمام برندها صدق می کند از این رو برای تعمیر کولر باید سریعا با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا سریعا تعمیرکار در محل و منزل شما حاضر و کار تعمیر را در سریعترین زمان انجام دهد.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران با آی بک امداد

در این شکی نیست که خرید بهترین برند و مارک کولر گازی باعث می شود که بیشتر از آن استفاده کنید و البته کمتر خراب شود اما احتمال خرابی قطعات اسپیلت و بروز انواع مشکلات چون پریدن فیوز کولر گازی، انتشار بوی بد، گرم یا سرد نکردن کولر، روشن نشدن یا خرابی ریموت کنترل کولر و… وجود دارد که این برای برند پاناسونیک نیز صدق می کند از این رو برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا از خدمات زیر بهره مند شوید.

  • دسترسی سریع به تعمیرکار
  • کاهش هزینه تعمیرات
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعویض قطعات

💡حتما بخوانید: علت صدای زیاد کمپرسور کولر گازی و نحوه رفع آن

تعمیر و عیب یابی کولر گازی پاناسونیک توسط تعمیرکار آی بک امداد

در زمان خرابی کولر قبل از اینکه با تعمیرکار تماس بگیرید و متحمل هزینه زیادی شوید بهتر است ابتدا علت و نحوه رفع مشکل را در این مقاله بخوانید شاید قادر به رفع آن بدون نیاز به تعمیرکار شوید و البته اگر مشکل فنی باشد باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید تا این کار انجام دهد.

💡حتما بخوانید:  آموزش و نحوه کاهش میزان مصرف برق کولر گازی

علت روشن نشدن کمپرسور کولر گازی پاناسونیک و رفع آن

اگر دستگاه کولر و اسپیلت شما از کار افتاده و دیگه روشن نمی شود این به خاطر دلایل مختلف چون سوختگی سیم های اتصال، خرابی خازن استارت و موارد زیر است که باید توسط تعمیرکار حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

  • سوختن سیم های اتصال به دستگاه
  • خراب شدن خازن استارت
  • خراب شدن کمپرسور کولر گازی پاناسونیک
  • اشکال در میزان شاژ گاز مبرد که باید تنظیم گردد
  • ایراد در کویل های کندانسور

علت خنک نکردن کولر گازی پاناسونیک و نحوه رفع آن

این مشکل دستگاه اسپیلت شما به وجود هر گونه درز، شکاف، ایراد در عایق بندی خانه و البته اتصالات داخلی دستگاه، سیم کشی برق و مدار اتصالات آن بر می گردد که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید.

علت کار نکردن کولر گازی پاناسونیک و نحوه رفع آن

در زمان بروز این مشکل باید نسبت به بررسی باتری ترموستات و سالم بودن آن یا فیوز مدار سیستم دستگاه اقدام کنید.

💡حتما بخوانید: تعمیر کولر گازی هیتاچی در تهران

علت یکسره کار کردن کولر گازی پاناسونیک و رفع آن

توجه داشته باشید که بعد از مدتی که کولر گازی روشن است باید اتوماتیک خاموش شود تا به کمپرسور دستگاه فشار نیاید و باعث سوختن آن نشود از این رو اگر یکسره کار می کند باید سریعا نسبت به تعمیر کولر اقدام کنید که البته این مشکل به خاطر خرابی فن دستگاه، خاموش شدن فن ترموستات یا ایراد در سوییچ رله است که باید بررسی و عیب یابی شود.

علت خوب کار نکردن ترموستات کولر گازی پاناسونیک و رفع آن

کاالیبره نشدن دستگاه، خرابی ترموستات و عدم تنظیم آن از دلایل اصلی است که باعث می شود ترموستات اسپیلت به درستی کار نکند و باید نسبت به رفع آن اقدام کنید.

علت پیوسته روشن و خاموش شدن دستگاه کولر گازی پاناسونیک

در بروز این مشکل اولین مورد که باید برسی و عیب یابی شود قسمت کندانسور است که در صورت کثیفی یا مسدود شدن آن باید سریعا آنرا تمیز کنید و البته موارد دیگر چون کثیفی اواپراتور باعث می شود این مشکل برای دستگاه کولر شما رخ دهد که برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت خنک نکردن کولر گازی پاناسونیک و رفع آن

اگر اسپیلت شما روشن است اما خنک نمی کند این می تواند از کثیفی فیلتر، خرابی ترموستات یا برد الکترونیکی دستگاه باشد که باید نسبت به بررسی و عیب یابی آن اقدام کنید و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرد که برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت یخ زدن کویل های کولر گازی پاناسونیک و رفع آن

کاهش گاز مبرد دستگاه، کثیفی یا گرفتگی فیلتر  از جمله دلایلی است که باعث می شود کویل های کولر گازی یخ بزند که برای رفع  و تعمیر آن با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

علت نشتی آب کولر گازی پاناسونیک و رفع آن

وجود هر گونه درز و شکاف در لوله تخلیه آب، ایراد در عایق های گاز مبرد از جمله دلایل است که باعث می شود با مشکل آب دادن کولر گازی مواجه شوید که باید نسبت به بررسی و عیب یابی آن اقدام کنید.

هزینه تعمیر کولر گازی پاناسونیک در آی بک امداد

یکی از نگرانی های همه ما در زمان خرابی کولر گازی و اسپیلت بحث هزینه و قیمت تعمیر آن است که باید دقت داشته باشید که بسته به نوع مشکل، تعویض یا تعمیر قطعه خراب شده متغیر است که برای بررسی هزینه تعمیرات کولر گازی کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *