نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران SAMSUNG | آی بک امداد

تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

   

📖 زمان مطالعه : ۵ دقیقه ⏲️

یکی از بهترین برندهای کولر گازی در ایران برند کره ای سامسونگ است که نمایندگی تعمیرات آن در ایران سام سرویس است که آی بک امداد به عنوان سایت تعمیرات لوازم خانگی در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران فعالیت دارد. هر چقدر هم که بهترین برند را بخرید احتمال خرابی کولر گازی و بروز مشکلاتی اعم از سرد و خنک نکردن، نشتی آب از کولر گازی، پخش شدن بوی بد از کولر، گرم و داغ کردن کولر گازی، پریدن فیوز کولر گازی و…وجود دارد که برای جلوگیری از آسیب جدی به سایر قطعات کولر و کاهش هزینه تعمیرات باید سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام کنید که می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران

کولر گازی به مانند کولر آبی باید سالیانه سرویس شود تا نسبت به تمیز کردن فیلترهای هوا، کندانسور و رفع عیب دستگاه اقدام شود در غیر اینصورت احتمال خرابی کولر گازی سامسونگ و مشکلاتی اعم از داغ کردن کمپرسور و روشن نشدن کولر گازی و… وجود دارد از این رو برای سرویس کولر گازی سامسونگ در محل و منزل خود در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

برند سامسونگ با اینکه یکی از بهترین برندهای کولر گازی است که در زمان خرید می توانید آنرا انتخاب کنید اما این وسیله برقی به مرور زمان و به دلیل استفاده طولانی مدت ممکن است خراب شود که جای نگرانی است و باید سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید. یک سری مشکلات اعم از یکسره کار کردن کولر گازی، نشتی آب، سرد و خنک نکردن و پرتاب باد گرم، پخش بوی بد کولر گازی، پریدن فیوز زمان روشن کردن دستگاه و…. به معنای خرابی قطعات کولر گازی شامل کندانسور، کم بودن گاز کولر، خرابی موتور و… است که برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در محل

آی بک امداد سایت تعمیرات کولر گازی است که با گرفتن شماره تماس آن در هر جایی از تهران از غرب، شرق، شمال،جنوب باشید سریعا تعمیرکار در محل و منزل شما حاضر و تعمیر جلوی چشمان شما انجام می شود.

 • دسترسی سریع به تعمیرکار کولر گازی سامسونگ
 • صرفحه جویی در هزینه های تعمیرات
 • عدم نیاز به حمل و بردن کولر گازی پیش تعمیرکار
 • صرفه جویی در زمان و وقت شما

نحوه سرویس و تعمیر کولرگازی سامسونگ در آی بک امداد

پیش از نصب و راه اندازی کولر گازی باید سرویس شود تا در صورت بروز مشکلات و انواع کد خطا و ارور برطرف شود و در صورت نیاز به تعویض فیلترهای هوا، تمیز کردن کندانسور و… این کار توسط سرویسکار کولر گازی انجام شود. سرویس کار کولر گازی در آی بک امداد نه تنها اقدام به تمیز کردن دستگاه می کند بلکه عیب یابی کولر انجام و نسبت به رفع اشکال آن اقدام می کند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات کولرگازی سامسونگ چه ویژگی هایی دارد؟

شدت باد خنک کولر گازی باعث شده است که بهترین دستگاه سرمایش نام برده شود اما در این بین باید توجه داشته باشید که در صورت خرابی کولر گازی باید آنرا پیش تعمیرکار حرفه ای و کاربلد ببرید و خیلی مهم است که تعمیرکار کاملا حرفه ای باشد تا با تشخیص درست بتواند قطعه معیوب را تعمیر یا تعویض کند.

 • باید از مهارت و تخصص بالایی بهره مند باشد.
 • از قطعات اورجینال و فابریک با گارانتی استفاده کند.
 • در سریعترین زمان کولر گازی سامسونگ را تعمیر کند.
 • عیب یابی کولر گازی سامسونگ به درستی انجام شود و در به راحتی قادر به رفع عیب کد خطا و ارورهای کولر گازی سامسونگ باشد.

عیب یابی کولر گازی سامسونگ با آی بک امداد

کولر گازی سامسونگ نیز به مانند هر برندی ممکن است دچار خرابی و بروز مشکلاتی اعم از نشتی آب، سرد و خنک نکردن، پخش بوی بد، سر و صدای زیاد و.. شود که در ادامه متن این مقاله به بررسی هر کدام از موارد می پردازیم که برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

عدم عملکرد یکنواخت خنک کنندگی کولر گازی سامسونگ و نحوه تعمیر آن

در صورتی که با این مشکل مواجه شوید باید ابتدا درز و شکاف عایق بندی خانه بررسی و در صورت وجود درز و شکاف با مواد مناسب پر کنید. البته در این بین ممکن است ایراد در سیمکشی برق کولر گازی باعث بروز این مشکل شود که باید توسط تعمیرکار برررسی و رفع عیب شود.

علت  کار نکردن کولر گازی سامسونگ و نحوه تعمیر آن

چنانچه دستگاه کولر از کار بیفتد و خاموش شود باید به سراغ باتری های ترموستات بروید چونکه خرابی آنها یکی از دلایل کار نکردن کولر گازی سامسونگ است که در این بین خرابی فیوز مدار سیستم نیز می تواند جزو دلایل بروز این مشکل شود که باید توسط تعمیرکار رفع عیب گردد.

علت یکسره کار کردن کردن کولر گازی سامسونگ

اتومات نکردن کولر گازی یکی از مشکلات رایج به شمار می آید که در این مواقع خرابی فن دستگاه یا فن ترموستات و حتی کم شدن گاز مبرد باعث بروز این مشکل می شود که باید توسط تعمیرکار رفع عیب گردد.

علت خنک نکردن کولر گازی سامسونگ

اگر هنگام روشن کردن کولر گازی به مانند قبل دیگر خنک نمی کند باید به بررسی موارد زیر بپردازید.

 • بررسی فیلتر کولر و در صورت نیاز تعویض آن
 • خرابی خازن کولر
 • خرابی رله
 • خرابی ترموستات که باید توسط تعمیرکار رفع عیب شود.
 • خوب کار نکردن سوییچ سلکتوری کولر گازی
 • مشکل از برد الکترونیکی دستگاه

علت نشتی آب کولر گازی سامسونگ و نحوه تعمیر و رفع عیب

در زمان بروز این مشکل باید ابتدا درز و شکاف لوله تخلیه بررسی و رفع اشکال شود و در مورد بعدی مطمئن شوید که گرفتگی لوله یا فیلتر هوا وجود ندارد و اگر وجود دارد برطرف شود.

علت سر و صدای زیاد کولرگازی سامسونگ

حتی اگر باد خنک و با شدت سرمای زیاد از کولر گازی پخش شود اما همراه با سر و صدای زیاد باشد برای هر کسی آزار دهنده است که در صورت شنیدن سر و صدای زیاد باید موراد زیر بررسی کنید.

 • روغن کاری پروانه فن کولر
 • مطمئن شوید که پره های فن سالم است.
 • در صورت کهنه شدن کمپرسور کولر گازی این سر و صدا خیلی زیاد می شود و نیاز به تعویض کمپرسور دارید.
 • احتمال شل شدن چرخ دنده کولر گازی سامسونگ وجود دارد که باید آنها را محکم یا تعویض کنید.

هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ

یکی از مواردی که شاید همه ما زمان خرابی کولر گازی سریعا به آن فکر می کنیم هزینه تعمیر و اجرت کار استاد کار است که بسته به نوع مشکل، خرابی قطعه هزینه آن متفاوت است که می توانید برای استعلام قیمت و هزینه کولر گازی در تهران با شماره آی بک امداد تماس بگیرید. از جمله عوامل تاثیر گذار در قمیت و هزینه تعمیر کولر گازی به شرح زیر است.

 • استفاده از قطعات فابریک و استاندارد
 • سختی کار
 • نوع مشکل

8 دیدگاه برای “نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران SAMSUNG | آی بک امداد

 1. سهامیان گفته:

  سلام، کولر گازی سامسونگ ۲۵ هزار داریم که الان روی حالت سرما قرار داره و نمیره روی حالت گرمایش و بعد از زیاد شدن جریان سریعا کنتور برق میپره لطفا راهنمایی کنید و پروانه فن پنل بیرونی هم لق شده.

  • تعمیرکار آی بک امداد گفته:

   سلام، مشکل کولر شما ربطی به بالانس ندارد و باید بررسی و عیب یابی بلوور اواپراتور انجام شود و زمان پریدن فیوز با روشن شدن کولر گازی باید برد الکترونیکی و خازن کولر بررسی و عیب یابی شود.

 2. موسوی گفته:

  سلام، کولر گازی سامسونگ ۲۵۰۰۰ ما رادیات پنل بیرونش خراب و به تعمیرکارا زنگ زدم گفتن که جنس رادیات آلومینیومی و قابل تعمیر نیست حالا میخوام بدونم از کجا رادیات آکبند مسی بخرم؟

 3. جعفر پورعزیزی گفته:

  سلام، کمپرسور کولر ما خراب شده و گارانتی هم داره میخواستم بدونم برای تعویض کمپرسور باید پولی بدم یا نه؟

 4. کامران آژیر گفته:

  سلام.کولر گازی سامسونگ ۲۴ هزار ما چهار سال هست که کار میکند که بعد از اینکه فن بیرونی کولر سوخت یک فن جدید با همان وات روش گذاشتیم که یک سال کار کرد و مجددا فن سوخت که باز همان فن رو سیم پیچی کردیم و یک ماه بعد سوخت و خازن فن عوض کردیم. مشکل از چیه؟

 5. سید حمید بهرامی گفته:

  سلام، کولر سامسونگ ۳۲ هزار دارم که بعد از روشن شدن و یک ربع کار کردن از حالت موتور خارج و باد خنک نداره و خاموش میشه که مجددا بعد از چند دقیقه کمپرسور روشن و همین کار انجام میشه. راهنمایی کنید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *