نمایندگی تعمیرات و تعمیر کولر گازی بلومبرگ Bloomberg در تهران | آی بک امداد

تعمیر کولر گازی بلومبرگ

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

قطعا کولر گازی بهترین دستگاه سرمایشی است اما اگر کولر گازی به سیستم گرمایش مجهز باشد امکان استفاده از آن نیز در فصل سرما وجود دارد که با این اوصاف در تمام فصول می توان از آن استفاده کرد از این رو خیلی مهم است که سرویس کولر گازی به موقع انجام شود و در صورت خرابی قطعات آن از جمله کمپرسور، نشتی گاز و بروز انواع مشکلات چون پریدن فیوز کولر گازی، روشن نشدن آن، خنک نکردن محیط، یکسره کار کردن کولر گازی و… سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر کولر گازی بلومبرگ در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی بلومبرگ در تهران با آی بک امداد

با توجه به سرمایش زیاد کولر گازی این وسیله بهترین دستگاه سرمایشی است که البته قیمت آن بیشتر از هر وسیله ای چون کولر آبی، پنکه می باشد اما باید دقت داشته باشید که به موقع نسبت به سرویس دستگاه اقدام کنید و زمانی که کولر گازی خراب می شود سریعا آنرا تعمیر کنید در غیر این صورت به قطعات اصلی آن آسیب جدی می زند که با سوختن کمپرسور کولر گازی بیشترین هزینه تعمیر را در بر دارد بنابراین با خرابی کولر گازی بلومبرگ برای تعمیر آن با آی بک امداد تماس بگیرید تا از خدمات زیر بهره مند شوید.

  • تعمیر کولر گازی و اسپیلت در منزل
  • تعمیر و تعویض قطعات
  • دسترسی سریع به تعمیرکار
  • استفاده از قطعات فابریک و استاندارد
  • شارژ گاز کولر
  • تعمیر و عیب یابی کولر در سریعترین زمان
  • کاهش هزینه تعمیرات کولر گازی

💡حتما بخوانید: علائم و نشانه های سوختن موتور، کمپرسور کولر گازی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی کولر گازی بلومبرگ توسط تعمیرکار آی بک امداد

در بین برندهای کولر گازی و اسپیلت بهترین آنها شامل اجنرال، ال جی می باشد اما در این بین برندهای دیگر چون بلومبرگ وجود دارد که می توانید با خرید آن و نصب کولر گازی در ساختمان از باد خنک یا گرم آن بهره مند شوید اما در صورت بروز هر گونه مشکل از جمله سرد نکردن یا گرم نکردن کولر گازی، خرابی ریموت کنترل، یکسره کار کردن کولر، گرم و داغ کردن کمپرسور کولر گازی و… باید سریعا آنرا بررسی و عیب یابی کنید که در ادامه متن مقاله به بررسی یک سری از مشکلات کولر گازی بلومبرگ خواهیم پرداخت.

علت یکسره کار کردن کولر گازی بلومبرگ و رفع آن

خراب شدن فن دستگاه، فن ترموستات یا کاهش گاز کولر گازی بلومبرگ از دلایل یکسره کار کردن و اتومات نکردن آن است که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید که برای تعمیر کولر گازی بلومبرگ در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: آموزش تصویری تمیز کردن فیلتر و کویل کولر گازی

علت عدم خنک کردن یکنواخت محیط توسط کولر گازی بلومبرگ

اگر با روشن شدن کولر گازی به صورت یکنواخت محیط را خنک نمی کند این به دلیل وجود درز و شکاف های زیاد داخل خانه است که باید پر شود یا اینکه سیمکشی کولر ایراد دارد که باید نسبت به برررسی و عیب یابی آن اقدام کنید که برای تعمیر کولر گازی بلومبرگ در تهران کافیه با آی بک امداد تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت خنک نکردن و باد گرم کولر گازی و نحوه رفع آن

علت کار نکردن کولر گازی بلومبرگ و رفع این مشکل

ایراد در باتری های ترموستات و یا فیوز مدار سیستم دلایلی است که باعث می شود کولر گازی از کار بیفتد که باید نسبت به بررسی و عیب یابی آن با تعمیرکار تماس بگیرید.

علت خنک نکردن کولر گازی بلومبرگ با وجود روشن بودن آن

زمانی که کولر روشن و کار می کند اما باد خنک ندارد این بخاطر موارد زیر است که باید بررسی و عیب یابی شود.

  • کثیفی فیلتر کولر که باید تمیز یا نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
  • خراب شدن ترموستات اسپیلت
  • ایراد در قطعه برد الکترونیکی کولر گازی

علت نشتی آب از کولر گازی بلومبرگ و رفع آن

زمانی که کولر گازی با نشتی آب همراه است این به خاطر ایراد در لوله تخلیه یا گرفتگی فیلتر هوا و یکی از لوله ها می باشد یا اینکه عایق دور لوله های مبرد کولر از بین رفته است و این باعث می شود که آب سرازیر شود که باید بررسی و عیب یابی شود.

هزینه تعمیر کولر گازی بلومبرگ

در صورت خرابی کولر گازی شما اگر نگران هزینه تعمیر آن هستید باید بدانید که قیمت و هزینه تعمیر کولر گازی بلومبرگ به نوع مشکل، قطعات خراب شده یا استفاده از قطعات فابریک دارد که برای تعمیر کولر گازی بلومبرگ در تهران و استعلام قیمت کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *