نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در تهران | تعمیرات آی بک امداد

تعمیر یخچال ال جی در تهران

   

📖 زمان مطالعه : ۵ دقیقه ⏲️

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساخت یخچال از یخچال های قدیمی مدل نفتی و گازی امروزه به ساخت یخچال های برقی رسیده است که با قرار دادن مواد غذایی خام و پخته تا چند روز الی چند ماه می توان از آنها استفاده کرد به خصوص اینکه در یخچال های ساید بای ساید با وجود یخساز به راحتی می توانید در روزهای گرم سال جلوی باد کولر از نوشیدن یک آبمیو خنک لذت ببرید. یکی از بهترین برند و مارک های یخچال خارجی ال جی LG است که البته مانند هر کدام از یخچال ها ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون نشتی گاز، بسته نشدن درب، سر و صدای زیاد یخچال، سرد نکردن یخچال و… مواجه شوید که برای تعمیر یخچال در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر یخچال ال جی در منزل با آی بک امداد

برخلاف گذشته که با خرابی قطعات یخچال از جمله ترموستات، کمپرسور، المنت، ترموفیوز، پارگی لاستیک درب یخچال و موارد دیگر یخچال خراب می شد و با سرد نکردن و نشتی گاز یخچال و … مجبور به بردن یخچال پیش تعمیرکار بودید امروزه بدون نیاز به حمل و نقل و به زحمت افتادن به راحتی می توانید شماره تلفن تعمیرکار تماس و آدرس محل و منزل خود را بدهید تا تعمیرکار سریعا در محل اعزام و نسبت به تعمیر یخچال در منزل شما اقدام کند.

💡 حتما بخوانید: تعمیر یخچال صنعتی

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

نکات مهم سرویس و نگهداری از زبان تعمیرکار یخچال ال جی

با اینکه زمان خرابی یخچال باید با تعمیرکار تماس بگیرید اما یک سری موارد و نکات اگر رعایت کنید مانع از خرابی یخچال می شود که شامل قرار دادن در محل مناسب، پر نکردن زیاد یخچال از مواد غذایی و تمیز کردن یخچال در زمان مناسب است.

 • استفاده از یک پریز مجزا برای یخچال ال جی
 • قطع کردن و بیرون کشیدن یخچال ال جی از برق زمان تمیزی و نظافت آن
 • روی یخچال هیچ وسیله ای چون گلدان، اشیا تزیینی و ظروف سنگین و… نگذارید.
 • زمان نشتی گاز یخچال ابتدا باید پنجره را باز کنید و با تعمیرکار تماس بگیرید.
 • در محل مناسب یخچال را قرار دهید و مطمئن شوید که تراز است.

تعمیر عیب یابی یخچال ال جی توسط تعمیرکار

یخچال به مانند هر وسیله ای طول عمری دارد که بین ۱۰ الی ۱۵ سال عمر می کند و با خرابی قطعات آن باید تعویض شود که البته ممکن است زودتر از این زمان خراب شود و باعث بروز مشکلاتی چون نشتی گاز، سرد نکردن یخچال، سر و صدای زیاد، یکسره کار کردن یخچال و… شود که در ادامه متن این مقاله به بررسی یک سری مشکلات از یخچال ال جی می پردازیم که در صورت خرابی قطعات و اجزاء آن باید تنها توسط تعمیرکار حرفه ای عیب یابی و تعمیر شود که برای تعمیر یخچال در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

علت سرد نکردن یخچال الجی چیست؟

سرد نکردن یخچال باعث می شود که مواد غذایی داخل یخچال خراب شود بنابراین باید سریعا علت بروز این مشکل را پیدا و نسبت به رفع آن اقدام کنید که شامل موارد زیر است.

 • عدم تنظیم دمای یخچال
 • گرفتگی دریچه هوا یا دمپر و وارد شدن مواد غذایی به داخل آن
 • خرابی واشر درب یخچال
 • رعایت نشدن فاصله یخچال از دیوار پشت و اطراف به اندازه ۲۰ سانتی متر
 • خرابی ترموستات یا سنسور یخچال
 • خرابی فن فریزر که باعث می شود سرمای فریزر به قسمت بالای یخچال ال جی نرود
 • کیپ شدن مدار گاز و یا نشتی گاز یخچال که باعث خالی شدن گاز یخچال می شود و همین باعث می شود که یخچال به صورت یکسره کار کند که در آخر منجر به خرابی کمپرسور و افزایش هزینه تعمیر یخچال ال جی می شود.
 • خراب شدن رله اورلود موتور یخچال
 • خراب بودن سیستم دیفرسات یا یخزدایی یخچال و گرفتگی فاضلاب یخچال ال جی

علت داغ کردن بدنه یخچال ال جی

برای تبدیل گرمای داخل یخچال به سرما گاز از کمپرسور وارد لوله های اواپراتور می شود و این گرما باید از لوله کندانسور به بیرون خارج شود که این لوله ها داخل بدنه وجود دارد بنابراین داغ شدن بدنه یخچال کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد.

چرا آب در کف یخچال الجی جمع می شود؟

گرفتگی لوله تخلیه فاضلاب مهمترین دلیل برای نشتی آب زیر یخچال است که باید با میله نازک آنرا باز کنید و یا اینکه ممکن است زمان پر کردن آب داخل آبسردکن بی احتیاطی کرده باشد و همین باعث شود آب در کف یخچال بریزد که باید آنرا تمیز کنید.

علت صدای یخچال ال‌جی

یکی از مشکلات و ایرادت یخچال سر و صدای زیاد آن است که در مورد یخچال ال جی نیز ممکن است ایجاد شود که تراز نبودن، خرابی فن کمپرسور و فریزر ممکن است سر و صدای زیاد از یخچال ال جی ایجاد کند که باید توسط تعمیرکار رفع عیب شود.

💡 حتما بخوانید: علت بوق زدن یخچال ال جی

علت کار نکردن فن یخچال ال جی

یکی از موارد مربوط به تعمیر یخچال ال جی مربوط به خرابی فن یخچال است که در زمان آسیب دیدگی باید آنرا عوض کنید که به خاطر گرد و خاک ممکن است پره های آن بشکند و همین باعث خرابی یخچال شود.

نوسانات دمای یخچال ال جی به چه دلیل است؟

خرابی ترموستات، برد کنترل باعث می شود که دمای یخچال به صورت مداوم کم و زیاد شود که تنها باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا مشکل بررسی و رفع شود.

علت بسته نشدن درب یخچال ال جی

خرابی لولا و همچنین واشر یا لاستیگ دور درب از مهمترین دلایل بسته نشدن درب یخچال است که البته برخی اوقات یخ زدن پشت کشوهای فریزر باعث می شود کشوها تا آخر جا نیفتد و همین باعث بسته نشدن درب شود و در ادامه تراز نبودن یخچال نیز باعث بسته نشدن در یخچال می شود.

علت نشت آب از یخچال چیست؟

همانطور که اشاره کردیم گرفتی ناودانی یخچال، سوارخ یا پارگی شلنگ انتقال دهنده آب باعث نشتی آب زیر یخچال می شود که باید رفع شود.

علت یکسره کار کردن موتور یخچال ال جی چیست؟

 • کیپ شدن یا نشتی گاز یخچال
 • کم یا زیاد بودن گاز یخچال
 • خرابی ترموستات یا سنسور یخچال ال جی باعث می شود که دستور روشن و قطع کمپرسور به موقع داده نشود و یخچال به صورت یکسره کار کند.

هزینه تعمیرات یخچال ال جی

اگر یخچال شما خراب شده است و می خواهید قبل از گرفتن شماره تلفن تعمیرکار هزینه و قیمت آنرا بدانید نوع مشکل، قطعه در قیمت و هزینه تعمیر یخچال ال جی تاثیر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *