تعمیر یخچال ایرانی دونار DONAR | تعمیراتی آی بک امداد

تعمیر یخچال ایرانی دونار

   

📖 زمان مطالعه : ۶ دقیقه ⏲️

آنچه که به صورت کامل مشخص است مهمترین وسیله خانه یخچال نام دارد که به مانند هر وسیله دیگری طول عمر مشخص دارد و بعد از گذشت آن عمر احتمال خرابی قطعات و بروز مشکلاتی چون نشتی گاز، سرد نکردن یخچال، بوی بد، سوختن لامپ، خرابی کمپرسور و … وجود دارد. البته در این بین باید توجه داشته باشید که عدم نگهداری درست از یخچال و قرار ندادن در محل مناسب نیز باعث بروز مشکلاتی می شود که در این مقاله شما را با انواع مشکلات و ایرادات یخچال دونار از جمله سرد نکردن، اتومات نکردن یخچال، شنیدن سر و صدای زیاد و..آشنا می کنیم و برای تعمیر یخچال ایرانی دونار DONAR اگر در تهران هستید در هر منطقه ای که زندگی می کنید کافیه شماره تلفن آی بک امداد را بگیرید تا سریعا تعمیرکار در محل و منزل شما حاضر و یخچال را تعمیر کند.

خدمات تعمیر یخچال فریزر دونار در آی بک امداد

آی بک امداد با بهره مندی از تعمیرکاران حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی فعالیت دارد که یکی از آنها مهمترین وسیله یعنی یخچال می باشد که برای تعمیر یخچال در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا از خدمات زیر بهره مند شوید. امروزه دیگر نیازی به حمل یخچال و بردن پیش تعمیرکار نیست بلکه تعمیر یخچال در منزل شما انجام می شود.

خدمات آی بک امداد شما تعویض قطعات خراب یخچال دونار از جمله کمپرسور، فن کندانسور، فن داخلی، ترموستات، تعویض یا تعمیر برد یخچال و همچنین موارد دیگر از جمله نشت گیری اواپراتور، شستشوی مدار گاز یخچال، سرویس سالیانه کندانسور و البته رگلاژ کردن درب یخچال دونار می باشد.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

تعمیر و عیب یابی یخچال فریزر دونار با تعمیرکار آی بک امداد

یخچال دونار به مانند هر کدام از یخچال های ایرانی و خارجی ممکن است بعد از گذشت مدت زمانی قطعات آن خراب شود که باعث بروز انواع مشکلات و ایرادت از جمله اتومات نکردن یخچال، سرد نکردن یخچال، کثیفی کندانسور، نشتی آب زیر یخچال و… می شود که برخی از این مشکلات به راحتی قابل حل است و نیازی به پرداخت هزینه تعمیر یخچال نمی باشد اما اگر مشکل فنی باشد باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا بعد از عیب یابی یخچال دونار نسبت به تعویض یا تعمیر قطعه معیوب اقدام کند.

علت خنک نکردن یخچال دونار و نحوه عیب یابی و تعمیر آن

چنانچه به مانند سابق داخل یخچال شما سرد نیست احتمال تمام شدن شارژ گاز یخچال، خرابی موتور و پارگی لاستیک وجود دارد که برای تعمیر یخچال ایرانی دونار باید با نمایندگی تعمیرات یخچال دونار تماس بگیرید و اگر در تهران هستید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

با تشخیص نشتی گاز یخچال و شارژ گاز یخچال توسط تکنسین و همچنین تعویض لاستیک دور درب یخچال دونار مشکل خنک نکردن داخل یخچال حل خواهد شد.

عمر مفید یخچال دونار چه قدر است ؟

برطرف گفته نمایندگی تعمیرات طول عمر یخچال دونار تقریبا ۱۵ سال است که بعد از آن در صورت خرابی قطعات یخچال باید سریعا تعویض گردد البته ممکن است زودتر از این سال ها یخچال خراب شود که دلایل مختلفی برای آن وجود دارد که باید نسبت به تعمیر یخچال ایرانی دونار اقدام کنید.

علت بسته نشدن درب یخچال دونار و نحوه عیب یابی و تعمیر آن

یکی از مشکلات یخچال زمانی است که درب یخچال بسته نشود که خرابی لاستیک دور درب و فاسد شدن آهنربای آن مهمترین دلیل است و البته بغیر از ان خرابی لولای درب نیز باعث بروز این مشکل می شود که باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا مشکل را تشخیص و آنرا حل کند.

علت اتومات نکردن یخچال دونار و تعمیر و عیب یابی آن

یخچال باید هر چند دقیقه یکبار اتومات کند تا مانع از فشار زیاد به کمپرسور شود و این توسط ترموستات به برد گفته می شود بنابراین به هر دلیلی از جمله خرابی ترموستات، کم شدن گاز یخچال و … اگر یخچال به صورت یکسره کار کند باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا در آدرس شما حاضر و نسبت به تعمیر یخچال ایرانی دونار اقدام کند.

💡 حتما بخوانید: عواقب و علائم زیاد یا کم بودن گاز یخچال و نحوه رفع آن

علت داغ کردن بدنه یخچال دونار و رفع آن

تنها خرید بهترین برند و مارک یخچال کافی نیست بلکه باید به درستی از آن استفاده کنید و یک سری موارد چون فاصله یخچال تا دیوار و دیگر وسایل رعایت شود و البته نسبت به تمیز کردن یخچال و کندانسور هر چند وقت یکبار اقدام کنید در غیر اینصورت با مشکل داغ کردن بدنه و موتور یخچال مواجه می شوید.

توجه داشته باشید که داغ کردن بدنه یخچال در فصل تابستان طبیعی است و اینکه اگر محل یخچال داخل کابینت باشد احتمال داغ کردن آن زیاد است.

با وجود روشن بودن یخچال دونار چرا مواد غذایی منجمد نمی شود؟

زمانی که متوجه می شوید یخچال روشن است و دارد کار می کند اما مواد غذایی منجمد نمی شود این به خاطر خرابی کمپرسور یخچال است که باید توسط تعمیرکار تست شود که یکی از نشانه ها و علائم خرابی آن قطع وصل شدن کوتاه مدت، سر وصدای زیاد از موتور یخچال است که باید سریعا تعمیر یا تعویض گردد.

علت یخ زدن پشت یخچال دونار و نحوه تعمیر آن

زمانی که متوجه یخ زدن لوله های پشت یخچال شدید بدانید که در این مورد به خاطر خرابی قطعه ترموستات است که باید سریعا تعویض گردد.

💡 حتما بخوانید: دلایل یخ زدن لوله های پشت یخچال و نحوه رفع مشکل

علت سرد نکردن یخچال دونار

یخچال از اجزا و قطعات مختلف تشکیل شده است از این رو خرابی هر کدام می تواند باعث بروز انواع مشکلات شود که یکی از آنها سرد و خنک نکردن یخچال است که خرابی ترموفیوز، المنت، برد و  حتی نشتی گاز یخچال باعث بروز این مشکل می شود که باید رفع گردد.

علت خراب و فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال دونار چیست؟

زمانی که متوجه فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال شدید باید بدانید که علاوه بر چیدمان نادرست شما و  نگهداری بد از آنها ممکن است لاستیک دور درب یخچال از جمله پارگی آن باعث ورود هوای گرم به داخل یخچال و در ادامه خرابی و فاسد شدن مواد غذایی شود.

چرا دمای فریزر دونار تغییر نمی کند؟

در این مورد خرابی سنسور یخچال مهمترین دلیل برای بروز مشکل است که البته تعویض سنسور تنها راه حل است و قابل تعمیر نیست.

دلیل سرد نکردن یخچال دونار و برفک زیاد آن

خراب قطعه ترمودیسک مهمترین دلیل برای سرد نکردن یخچال است که با تعمیر یا تعویض این قطعه مشکل رفع خواهد شد.

چرا یخچال دونار سر و صدای زیادی دارد؟

زمانی که با سر و صدای زیاد یخچال دونار مواجه شدید باید به دنبال پیدا کردن قطعه معیوب و خراب از جمله فن دسگاه بگردید و با تعویض آن مشکل را برطف کنید البته فراموش نکنید که یکی از دلایل سر و صدای یخچال می تواند به خاطر تراز نبودن یخچال باشد.

💡 حتما بخوانید : نحوه رفع سر و صدای یخچال فریزر، ساید بای ساید

علت کار نکردن لامپ یخچال دونار

یکی از قطعات یخچال لامپ است که برای روشن کردن یخچال از آن استفاده می شود از این رو ایراد در قسمت اتصالات لامپ باعث کار نکردن این قطعه می شود که با تعویض لامپ مشکل نمی شود.

علت کار نکردن صفحه نمایشگر یخچال دونار و تعمیر آن

برای نمایش دمای یخچال و همچنین نمایش کد خطا و ارورهای یخچال روی صفحه نمایشگر یخچال نشان داده می شود از این رو کار نکردن می تواند یک مشکل حاد باشد علت بروز این مشکل خرابی برد نمایشگر است که باید توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر شود.

علت گرم شدن محفظه فریزر یخچال دونار چیست؟

سرد نکردن یخچال می تواند به دلایل مختلف از جمله باز گذاشتن طولانی مدت درب یخچال، افزایش حجم مواد غذایی داخل یخچال است که البته باز گذاشتن درب یخچال با بوق زدن آن شما را مطلع می کند.

💡 حتما بخوانید: علت بوق زدن یخچال ال جی

علت باز و بسته نشدن درب یخچال دونار

افزایش حجم مواد غذایی داخل یخچال یکی از دلایل مهم بسته نشدن درب یخچال است که البته موارد دیگر از جمله خرابی لاستک دور درب و تراز نبودن یخچال نیز باعث بروز این مشکل می شود که با تعویض لاستیک و تراز کردن درب یخچال حل می شود.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر دونار

بسته به نوع مشکل، خرابی قطعه هزینه تعمیر یخچال دونار متفاوت است که برای استعلام قیمت کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

💡 حتما بخوانید: قیمت، نرخ، تعرفه و هزینه تعمیرات یخچال در سال ۱۴۰۱

5 دیدگاه برای “تعمیر یخچال ایرانی دونار DONAR | تعمیراتی آی بک امداد

 1. احمد غلامی گفته:

  سلام، یک هفته است که درجه دمای یخچال دونار ما از ۷ به ۵ تغییر میکنه و داخل یخچال خوب خنک نمیشه لطفا علت تغییر درجه رو بگید.

 2. ناشناس گفته:

  سلام، لاستیک درب یخچال ما پاره شده الان برای تعویض لاستیک یخچال در تهران باید با کجا تماس بگیریم؟ شما انجام میدید؟

 3. سینا قلیزاده گفته:

  سلام، فریزر یخچال دونار ما به صورت اتوماتیک خاموش روشن نمیشه و مدام و یکسره کار میکنه علت اتومات نکردن یخچال رو بگید.

 4. هانی رحیمی گفته:

  سلام، یخچال دوقلو دونار دارم که الان مواد داخل فریزر منجمد نمیشن که تعمیرکار گفت رادیات یخچال یخ زده و با سشوار که گرم کرد باز شد و کار کرد که الان دو روز نیست مجددا یان مشکل پیش اومده و تعمیرکار اومد گفت مشکل از فن یخچال که اونم عوض کرد و باز چند روز نگذشت باز مشکل پیش اومد و گفت مشکل از سنسورهای یخچال و تعویض کرد که الان علامت H روی یخچال نشون میده.

 5. احمد حسینی گفته:

  سلام، یخچال دوقلو دونار داریم که الان یخچال معمولی خوبه و هیچ مشکلی نداره اما فریزر خراب شده و برای اینکه موتور شروع به کار کنه یهو متوقف میشه و تنها با بیرون آوردن دوشاخه از پریز و وصل کردن مجددا کار میکنه و صدایی چون تق ازش در میاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *