تعمیر یخچال ویترینی در تهران و محل شما | تعمیرات آی بک امداد

تعمیر یخچال ویترینی در تهران

   

📖 زمان مطالعه : ۵ دقیقه ⏲️

اگر نگاهی به داخل فروشگاه ها، قصابی، سوپر مارکت بیندازید متوجه وجود یخچال ویترینی هستید که محلی برای نگهداری انواع مواد گوشتی، بستنی، همبرگر، شنسل و…. است که این دسته از یخچال ها جزو یخچال های ویترینی است که در خرابی آنها می تواند خسارات زیادی به بار آورد از این رو خیلی مهم است که سریعا با تعمیرکار و تکنسین تماس بگیرید و تعمیر یخچال در محل انجام شود که مهمترین مشکل آن سرد نکردن یخچال است که به خاطر خرابی المنت، کمپرسور و فن های یخچال انجام می شود که برای تعمیر یخچال ویترینی در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید تا با دادن آدرس سریعا تعمیرکار در محل حاضر و کار تعمیرات یخچال ویترینی انجام دهد.

تعمیر یخچال ویترینی در محل

در داخل فروشگاهها، هایپر مارکت و سوپر مارکت و همچنین قصابی و رستوران یخچال ویترینی خیلی مهم است چون با وجود این یخچال های صنعتی نه تنها ماده غذایی در داخل محفظه یخچال قرار می گیرد بلکه در معرض دید مشتریان قرار دارد که در انواع مختلف ایستاده، شیشه ای و یخچال بستنی وجود دارد. این یخچال های صنعتی به مانند یخچال های خانگی ممکن است با مشکل سرد نکردن یخچال مواجه شوند که علت آن خرابی قطعات داخلی از جمله المنت، کمپرسور، فن ها و در نهایت نشتی گاز یخچال است که باید توسط تعمیرکار نسبت به عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات و در آخر شارژ گاز یخچال اقدام شود.

توجه داشته باشید که بر خلاف گذشته دیگر نیازی به بردن یخچال پیش تعمیرکار نیست و کافیه با شماره تعمیرکار تماس بگیرید تا بعد از گفتن مشکل،استعلام هزینه و قیمت تعمیر و دادن آدرس در محل حاضر و کار تعمیرات یخچال را انجام دهند که شامل تعمیر و تعویض قطعات، شارژ گاز یخچال و… می باشد.

💡حتما بخوانید: تعمیر یخچال صنعتی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

تعمیر یخچال ویترینی در تهران

افزایش جمعیت در تهران و شلوغی این شهر و در عین حال کسب و کار مردم باعث شده است که تعمیرات لوازم خانگی به صورت آنلاین و در منزل و محل شما انجام شود که یکی از آنها تعمیر یخچال در منزل است که شامل تعمیرات یخچال های صنعتی به صورت ایستاده، ویترینی، شیشه است که در زمان بروز انواع مشکلات از جمله تنظیم نبودن ترموستات، اتومات نکردن یخچال، نشتی آب زیر یخچال، یخ و برفک زدن یخچال ویترینی باید با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر یخچال ویترینی در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: قیمت و هزینه تعمیر یخچال فریزر و ساید در منزل

تعمیرات یخچال ویترینی

سالم بودن مواد غذایی از جمله گوشت، لبنیات، بستنی و… همگی با گذاشتن داخل یخچال میسر می شود در غیر اینصورت زود خراب و فاسد می شود که البته بستگی به مدت زمان ماندگاری مواد غذایی داخل یخچال دارد. برای یخچال صنعتی نیز تمام مشکلات یخچال خانگی ممکن است رخ دهد که در این بین سرد نکردن یخچال، کاهش دمای برودت داخل یخچال باعث فاسد شدن و خرابی مواد غذایی می شود که برای اینکار کافیه نسبت به تعمیر یخچال صنعتی اقدام شود.

💡حتما بخوانید: تعمیر یخچال پارس در تهران

تعمیرکار یخچال ویترینی

با توجه به کسب کار قصابی، سوپر مارکت، پروتئینی، رستوران ها و.. مسلما خرابی یخچال ویترینی می تواند خسارات زیادی به همراه داشته باشد بنابراین باید تعمیر یخچال ویترینی سریعا انجام شود که در مدت زمان کوتاهی این کار انجام شود و یک تعمیرکار باید به سرعت در محل و آدرس حاضر و با داشتن تمام تجهیزات نسبت به بررسی، عیب یابی و تعمیر یخچال اقدام کند.

💡حتما بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در تهران

شارژ گاز یخچال ویترینی

گاز یخچال برخلاف گاز کولر و اسپیلت قابل اشتعال و انفجار نیست از این رو در زمان نشتی گاز یخچال و پخش بوی بد گاز یخچال باید توسط تعمیرکار سریعا محل نشتی پیدا و رفع و در ادامه شارژ گاز یخچال انجام شود.

💡حتما بخوانید: علت خارج نشدن یخ از یخساز یخچال ال جی

عیب یابی یخچال ویترینی

همانطور که اشاره شد یخچال ویترینی جزو یخچال های صنعتی است که ممکن است خراب شود و خرابی قطعات آن از جمله کمپرسور، المنت، فن باعث بروز مشکلاتی چون سرد نکردن یخچال، اتومات نکردن یخچال، پخش نشدن یکنواخت هوای سرد به تمام قسمت های یخچال شود که باید سریعا نسبت به تعمیر و رفع این مشکلات اقدام کنید.

با وجود روشن بودن کمپرسور یخچال اما سرما تولید نمی کند

یخچال از دو بخش مکانیکی و الکترونیکی تشکیل شده است که باعث حرکت گاز مبرد و تبدیل آن به گاز مایع می شود بنابراین درست کار نکردن آن باعث می شود که حتی اگر کمپرسور روشن باشد اما سرمایی تولید نکند.

خاموش شدن موتور یخچال ویترینی بعد از چند ثانیه

خرابی و ایراد در قسمت خازن موتور باعث بروز این مشکل می شود که تنها با تعمیر یا تعویض کمپرسور مشکل رفع می شود.

پخش نشدن هوای سرد داخل یخچال ویترینی به صورت یکنواخت

خیلی مهم است که با وجود سرد کردن یخچال اما این هوای سرد به صورت یکنواخت پخش شود تا تمام مواد غذایی داخل یخچال خنک نگه داشته شود در غیر اینصورت باعث خرابی و فاسد شدن مواد غذایی می شود.

💡حتما بخوانید: تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال ویترینی ایستاده

یخچال های صنعتی در انواع مدل های ایستاده و صندوقی وجود دارد که مدل های ایستاده بیشتر به صورت تک در یا دو در می باشد که با وجود چرخ زیر یخچال حمل جابجایی آن راحت است از این رو در زمان خرابی باید سریعا نسبتا به تعمیر یخچال اقدام کند.

تعمیر یخچال ویترینی در سوپر مارکت ها

چنانچه در سوپر مارکت مشغول به کار هستید و یخچال شما خراب شده است تا زمانی که تعمیرکار به محل می رسد باید درب یخچال را باز و بسته نکنید چونکه این کار شما باعث از بین رفتن هوای خنک می شود و منتظر بمانید تا تعمیرکار مشکل را رفع کند و در صورت عدم تنظیم دمای فریزر یخچال نسبت به تنظیم آن اقدام کند.

تعمیر یخچال ویترینی در فروشگاه ها

برخلاف گذشته که داخل فروشگاهها از یخچال های قدیمی استفاده می شد امروز با خرید یخچال های ویترینی باعث جذب بیشتر مشتری می شود و به راحتی اجناس در دسترس مشتری است اما هر گونه خرابی قطعه داخل یخچال ویترینی از جمله یکسره کار کردن یخچال، سرد نکردن یخچال به معنای خرابی آن است که باید سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید در غیر اینصورت باعث خراب و فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال می شود.

در این بین حتی ممکن است مشکل حاد شود و سرد نکردن یخچال به خاطر نشتی گاز یخچال باشد که با شارژ گاز یخچال ویترینی توسط تعمیرکار مشکل رفع می شود که اگر در تهران باشید برای تعمیر یخچال در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر یخچال ویترینی در قصابی ها

یکی از لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی قصابی داشتن یخچال ویترینی است که بتوان علاوه بر تولید سرمای لازم و برای نگهداری از محصولات گوشتی در معرض دید مشتریان باشد اما بروز انواع مشکلات از جمله اتومات نکردن یخچال، خراب موتور و حتی سر و صدای زیاد و غیر طبیعی آن به معنای بروز مشکلات جدی است که باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا نسبت به تعمیر یخچال ویترینی اقدام کند.

2 دیدگاه برای “تعمیر یخچال ویترینی در تهران و محل شما | تعمیرات آی بک امداد

  1. رامین قومی گفته:

    سلام .بنده یخچال ویترینی دارم که میخواستم شارژش کنم قبلش اومدم با گازr22 و توزن شستمش.الان تا منفی ۵ اتومات میکنه .ولی یه قسمتش سفیدک زده قسمت دیگه نزده.ابعادشم ۲×۱/۵هستش.علت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *